PIXELART - internetinių svetainių kūrimas. Unikalių internetinių tinklalapių kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje.
Įmonei, kuri darbo ir poilsio erdvių įrengimui tiekia sėsk/stok koncepcijos reguliuojamo aukščio stalus, funkcionalias kėdes ir kitą įrangą, sukūrėme funkcionalų, patogiai naršomą bei informatyvų internetinį tinklalapį.
KLIENTAS:
Aktyvus sėdėjimas, MB
TINKLALAPIUI IŠKELTI TIKSLAI:
  • Atskleisti įmonės patrauklumą (B2B / B2C segmentams);
  • Atskleisti įmonės produktų ir paslaugų patrauklumą (B2B / B2C segmentams);
  • Sustiprinti įmonės konkurencinį pranašumą;
  • Kiekvieno apsilankymo metu, lankytojams sukurti pačią geriausią patirtį;
  • Padidinti paslaugų ir produktų užsakymų skaičių / sukurti patogias užsakymo e-formas;
  • Sukurti aiškų, informatyvų ir lengvai naršomą prekių katalogą;
  • Atlikti tinklalapio optimizavimą (SEO) / pagerinti tinklalapio pozicijas Google paieškoje.

MŪSŲ KOMANDOS ATLIKTI SPRENDIMAI:

#01 Atlikome turinio rinkodarą, klientui padėjome išsigryninti svarbiausias komunikacijos žinutes.

Klientui padėjome išsigryninti naudingą, tinklalapio lankytojus įtraukiančią ir lengvai skaitomą informaciją. Kuriant turinio žemėlapį daugiausia dėmesio skyrėme naudingai informacijai, kuri aiškiai atskleidžia įmonės, produktų ir teikiamų paslaugų patrauklumą. Surinkus informaciją ir atlikus tyrimus, pagal susistemintus duomenis sukūrėme turinio pateikimo bei viešinimo planą (B2B ir B2C klientų segmentams).

#02 Sukūrėme darnų, vientisą ir nuoseklų korporatyvinį stilių.

Tam, kad vartotojas lengvai suprastų bei aiškiai atpažintų prekinio ženklo vizualinę komunikaciją, sukūrėme vientisą ir charakteringą tinklalapio stilių. Identifikacinėmis spalvomis, pagrindiniais ir papildomais šriftais, ikonomis bei įvairiais lydinčiais grafiniais elementais sukūrėme vientisą, aiškų ir atpažįstamą tinklalapio stilių. 

#03 Suprojektavome dinamišką ir itin patogią tinklalapio navigaciją.

Siekdami pritraukti kuo didesnį tinklalapio lankytojų dėmesį, sukūrėme dinamišką ir itin patogų tinklalapio funkcionalumą. Kategorijas, įvairius blokus, užklausas ir kitus elementus išdėstėme ir suprojektavome taip, kad vartotojai galėtų kuo aiškiau ir lengviau pasiekti svarbiausią tinklalapio informaciją.

#04 Sukūrėme unikalų ir dinamišką tinklalapio dizainą.

Kadangi šiandien komunikacijoje svarbu ne tik KĄ sakome, bet ir KAIP, todėl sukūrėme unikalų ir itin dinamišką tinklalapio dizainą, kuris sužadina lankytojų smalsumą ir padeda sukurti pozityvią naršymo patirtį. Šio projekto unikalus dizainas lanksčiai suderintas su dinamišku funkcionalumu.

#05 Sukūrėme mobilios tinklalapio versijos dizainą.

Tinklalapio dizainą pritaikėme visiems mobiliems įrenginiams: telefonams ir planšetėms. Tam, kad internetinis tinklalapis būtų itin lengvai naršomas ir greitai veiktų bet kuriuose įrenginiuose, mobilios versijos dizainą suprojektavome pagal („full responsive mobail website“) principą.

#06 Sukūrėme aiškias ir itin patogias paslaugų užsakymo formas. 

Dialogo su vartotojais skatinimui ir patogiam paslaugų užsakymui, tinklalapyje sukūrėme funkcionalias užsakymų ir užklausų formas. Tinklalapio lankytojai itin patogiai gali susisiekti su konsultantu, gauti individualų pasiūlymą ar užsakyti tinkantį produktą bei paslaugą.

#07 Atlikome tinklalapio optimizavimą (SEO).

Tam, kad tinklalapis pagal kuo daugiau veiklos raktažodžių būtų randamas ir rodomas TOP 10 google paieškos sistemoje, atlikome tinklalapio optimizavimo darbus. Tinklalapio turinys paruoštas pagal („google friendly“) principą.

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).