Logotipo kūrimas Šiauliuose!

Esame vizualinio identiteto ekspertai, tad logotipo kūrimas Šiauliuose yra viena iš mūsų specializacijos krypčių! Bendradarbiaujame su Šiauliuose bei visoje Lietuvoje veikiančiomis įmonėmis. Logotipų bei firminio stiliaus sprendimus kuriame įmonėms iš B2B ir B2C verslo segmentų. Logotipo kūrimas mūsų agentūroje apima: rinkos analizę, auditorijos segmentavimą, logotipo pavadinimo kūrimą, pozicionavimo strategijos rengimą bei vizualinio logotipo kūrimą per darnius grafinio dizaino elementus.

Logotipo kūrimas Šiauliuose: įmonei, projektui, produktui ar paslaugai!

Logotipo kūrimas su mūsų patyrusių ženklodaros specialist bei dizainerių komanda, jums garantuoja, kad jūsų naujai sukurtas prekinis ženklas, ne tik išsiskirs šiuolaikiškomis spalvomis, patraukliomis formomis ir subtiliai išgrynintais grafiniais elementais, bet ir aiškiai atspindės jūsų verslo konkurencinį pranašumą.

Kadangi, logotipas yra esminė jūsų įmonės įvaizdžio dalis, ant kurio statoma visa komunikacija, mūsų dizaineriai bei rinkodaros specialistai išgrynina asociacijų, šūkių, tekstų, grafinio dizaino bei kitų komunikacijos elementų sistemas, kurios tikslinių auditorijų mintyse padeda suformuoti tvirtą įvaizdžio poziciją. Logotipo kūrimui naudojame naujausias metodologijas, kurios apima psichologijos, dizaino, informacijos architektūros ir strateginės rinkodaros integracijas.

MŪSŲ AGENTŪROS KOMPETENCIJOS:

  • Įmonės logotipo kūrimas Šiauliuose;
  • Projekto logotipo kūrimas Šiauliuose;
  • Produkto logotipo kūrimas Šiauliuose;
  • Paslaugos logotipo kūrimas Šiauliuose;

Kuriamais sprendimais siekiame tinkamai reprezentuoti Jūsų verslą.
Nesvarbu ar jūsų įmonė Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste, visą kūrybiškumą ir energiją skirsime profesionaliems sprendimams: tinkamų formų, šiuolaikiškų šriftų, modernių grafinių elementų ir išraiškingų spalvų gryninimui. Tikime, kad mūsų komandos įsiklausymas, specifinės žinios, dizaino tendencijų ir psichologijos išmanymas užtikrins, kad Jums sukurtas logotipas įgautų tinkamą kūną ir alsuotų išskirtiniu patrauklumu. 10 metų praktika mūsų komandai leido išsiugdyti neeilinį  gebėjimą kurti, remti bei stiprinti prekinius ženklus, kurie verslias ir ambicingas įmones įgalina pranokti konkurentus. Padedant mūsų komandai, Jūsų įmonės logotipas taps: patrauklus, įsimenamas, suprantamas, lengvai atpažįstamas ir išraiškingas.

#01 Logotipo kūrimas Šiauliuose / rinkos analizė!
Rinkos analizė yra vienas iš efektyviausių būdų surasti geriausią jūsų logotipo vystymo kryptį. Atsižvelgdami į jūsų produkto teikiamą naudą bei konkurencinę aplinką, pirmiausia renkame informaciją, kaip jus aiškiai išskirti iš kitų rinkos dalyvių. Surinkę informaciją analizuojame, kaip ir kokį logotipo įvaizdį bei charakterį formuosime jūsų tikslinių vartotojų mintyse.
 
#02 Logotipo kūrimas Šiauliuose / auditorijos segmentavimas!
Kuriamo logotipo tapatybę ir identitetą formuojame atsižvelgdami į jūsų įmonės tikslinius klientus. Tam, kad logotipas būtų artimas jūsų tiksliniams klientams, pasirūpiname, kad jūsų įmonės logotipas atspindėtų tas vertybes ir aspektus, kurie yra svarbūs ir patrauklūs jūsų potencialiems klientams.
 
#03 Logotipo kūrimas Šiauliuose / logotipo pavadinimo kūrimas!
Kadangi įmonės logotipo pavadinimas yra itin svarbi komunikacijos priemonė, klientams padedame išsigryninti logotipų pavadinimus, kurie tikslinėms auditorijoms padeda iškomunikuoti Jūsų veiklos išskirtinumą, pobūdį bei verslo esmę. Mūsų komanda padeda išsigryninti logotipo pavadinimą, kuris yra aiškus, lengvai tariamas ir įsimintinas.
 
#04 Logotipo kūrimas Šiauliuose / pozicionavimas!
Naujai besikuriančioms ir jau egzistuojančioms brandžioms įmonėms, padedame išsigryninti kryptingas logotipo pozicionavimo strategijas. Pozicionavimo procesą pradedame nuo logotipo įvaizdžio koncepcijos išgryninimo! Pirmiausia analizuojame galimybes, su kokiomis vertybėmis susieti jūsų logotipą, kokį įvaizdį formuoti tikslinių auditorijų akyse, bei kokia kryptimi ir stiliumi vystyti jūsų įmonės komunikaciją.
 
#05 Logotipo kūrimas Šiauliuose / vizualinis identitetas!
Mūsų kuriami logotipų dizaino sprendimai yra ne tik šiuolaikiško verslo estetikos klausimas, bet ir konkurencinio pranašumo kertinis elementas. Mūsų dizaineriai bei rinkodaros specialistai, padeda tinkamai išgryninti logotipo vizualinį identitetą, kuris kuria verslo išskirtinumą, padeda sklandžiai konkuruoti bei daro įtaką potencialių pirkėjų pasirinkimams. Mūsų kuriamo logotipo grafinė išraiška, spalvinė gama bei stilistika yra tapatinama su Jūsų veiklos pobūdžiu bei vertybėmis.

#06 Logotipo kūrimas Šiauliuose / Lietuvai ir pasauliui!
Logotipo kūrybinius sprendimus siūlome tiek Lietuvos, tiek ir globaliose rinkose planuojančioms veikti įmonėms. Tam, kad jūsų logotipas būtų aiškiai atpažįstamas ir išsiskirtų iš pilkos masės, mūsų komanda jūsų įmonei padės suformuoti unikalų, pirmaujančio verslo įvaizdį.

Kuriamais vizualinio identiteto sprendimais padedame atrasti kelią į klientų širdis ir aiškiai išsiskirti tarp kitų rinkoje esančių logotipų! Sutelkę visus savo gebėjimus, padedame sukurti tokį logotipą, kurį jūsų potencialūs klientai dievins.

Jau 10 metų veržlioms ir ambicingoms įmonėms iš B2B ir B2C verslo segmentų kuriame ženklodaros, identiteto ir grafinio dizaino sprendimus. Tvirtai tikime, kad logotipas yra reikšmingas kūrybinis sprendimas, nuo kurio prasideda Jūsų įmonės kelionė į sėkmę. Tam, kad Jums ši kelionė būtų kuo sklandesnė, kuriame nesenstančius, lengvai atpažįstamus, įsimenančius ir aukštą pridėtinę vertę kuriančius logotipus bei prekinius ženklus. Mūsų komanda pasirūpins Jūsų logotipo pavadinimu, pozicionavimu, komunikacija ir grafinio dizaino elementų estetika.

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).