Vartotojus įtraukiančių reklaminių tekstų kūrimas!

Reklaminių tekstų kūrimas yra viena iš mūsų agentūros pagrindinių veiklų. Jau 10 metų veržlioms ir ambicingoms įmonės iš B2B ir B2C verslo segmentų kuriame šūkius, produktų ir paslaugų aprašymus, straipsnius žiniasklaidai, internetinių svetainių aprašymus, prezentacijų bei komercinių pasiūlymų turinį.

Įtaigių reklaminių tekstų kūrimas!

Tekstus kuriame taip, kad „pagautume“ Jūsų tikslinių klientų dėmesį, juos sudomintume ir papasakotume jiems tai, kas iš tikrųjų yra svarbu bei naudinga!

Tam, kad jūsų komunikacijos projektuose išvengtume perteklinės informacijos, padėsime išsigryninti svarbiausias jūsų komunikacijos žinutes, kurios jūsų tiksliniai auditorijai bus aktualios ir sukurs pridėtinę vertę. Mūsų turinio kūrėjai užsiima profesionaliu tekstų kūrimu bei redagavimu. 

Reklaminių tekstų kūrimas, jūsų tikslingam pozicionavimui!
Į jūsų reklaminių tekstų kūrimą, mūsų komanda pirmiausia žiūri iš pozicionaivmo pusės, todėl jums padėsime sukurti ir išsigryninti tokį tekstą, kuris savaime bus įdomus, paveikus ir tikslinėms auditorijoms padės sukurti „wow“ efektą. Atsižvelgiant į jūsų įmonės prekės ženklą, turinio rengimui parinksime tinkantį kalbos stilių ir toną.

Įtaigių reklaminių tekstų kūrimas tam, kad tinkamai atskleistume jūsų įmonės konkurencinį pranašumą!
Pasitelkę kūrybiškumą ir naujausias technologijas, Jūsų įmonės komunikacijos projektams sukursime šiuolaikiškus ir kokybiškus aprašymus, kuriais aiškiai atskleisime Jūsų įmonės patrauklumą ir konkurencinį pranašumą. 

Reklaminių tekstų kūrimas:

 • Jūsų įmonės pozicionavimo stiprinimui;
 • Jūsų įmonės reputacijos valdymui;
 • Jūsų įmonės įvaizdžio formavimui;
 • Jūsų įmonės pardavimų skatinimui.

Reklaminių tekstų kūrimui naudojame naujausias metodologijas, kurios apima psichologijos, dizaino, informacijos architektūros, pardavimų ir strateginės rinkodaros integraciją. 

MŪSŲ AGENTŪROS TURINIO KŪRYBOS KOMPETENCIJOS:

 • Reklaminių tekstų kūrimas internetinėms svetainėms;
 • Reklaminių tekstų kūrimas prezentacijoms;
 • Reklaminių tekstų kūrimas komerciniams pasiūlymams;
 • Reklaminių tekstų kūrimas Jūsų įmonės prekių ar paslaugų aprašymams;
 • Reklaminių tekstų kūrimas įvairaus pobūdžio straipsniams ir pranešimams žiniasklaidoje;
 • Reklaminių tekstų kūrimas socialiniams tinklams;
 • Reklaminių tekstų kūrimas SEO (internetinių svetainių optimizavimui Google paieškoje).

Tam, kad jūsų komunikacija su esamais ir būsimais klientais būtų kuo efektyvesnė, mūsų dizaineriai bei rinkodaros specialistai padės išgryninti stiprius šūkius, tekstus bei grafinio dizaino sprendimus.

Jeigu išgirdus klausimą “Ar žinote koks turinys yra reiklaingas skirtinguose vartotojo kelionės etapuose?” neturite aiškaus atsakymo, tikrai ne bėda. Mes jums padėsime ne tik sukurti ir išsigryninti stiprų turinį visoms pardavimo grandinės dalims (angl. sales funnel), bet ir adaptuosime turinį skirtingiems komunikacijos kanalams. Skirtingoms Jūsų pirkėjų auditorijoms padėsime išsigryninti skirtingas turinio sklaidos strategijas.

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).