Esame vizualinio identiteto ekspertai, tad prekės ženklo kūrimas yra viena iš mūsų specializacijos krypčių!

Prekės ženklo kūrimas mūsų agentūroje apima: rinkos analizę, auditorijos segmentavimą, prekės ženklo pavadinimo kūrimą, pozicionavimo strategijos rengimą bei vizualinio ženklo kūrimą per darnius grafinio dizaino elementus. Prekės ženklo bei firminio stiliaus sprendimus kuriame įmonėms iš B2B ir B2C verslo segmentų. Kūryboje daugiausia dėmesio skiriame prekės ženklo autentiškumo ir individualumo formavimui.

Prekės ženklo kūrimas įmonei, projektui, produktui ar paslaugai!

Prekės ženklo kūrimas su mūsų patyrusių ženklodaros specialistų komanda, jums garantuoja, kad jūsų naujai sukurtas prekinis ženklas, ne tik išsiskirs šiuolaikiškomis spalvomis, patraukliomis formomis ir subtiliai išgrynintais grafiniais elementais, bet ir aiškiai atspindės jūsų verslo konkurencinį pranašumą.

Kadangi, prekės ženklas yra esminė jūsų įmonės įvaizdžio dalis, ant kurio statoma visa komunikacija, mūsų dizaineriai bei rinkodaros specialistai išgrynina asociacijų, šūkių, tekstų, grafinio dizaino bei kitų komunikacijos elementų sistemas, kurios tikslinių auditorijų mintyse padeda suformuoti tvirtą įvaizdžio poziciją. Prekės ženklo kūrimui naudojame naujausias metodologijas, kurios apima psichologijos, dizaino, informacijos architektūros ir strateginės rinkodaros integracijas.

#01 Prekės ženklo kūrimas / rinkos analizė!
Rinkos analizė yra vienas iš efektyviausių būdų surasti geriausią jūsų prekės ženklo vystymo kryptį. Atsižvelgdami į jūsų produkto teikiamą naudą bei konkurencinę aplinką, pirmiausia renkame informaciją, kaip jus aiškiai išskirti iš kitų rinkos dalyvių. Surinkę informaciją analizuojame, kaip ir kokį prekės ženklo įvaizdį bei charakterį formuosime jūsų tikslinių vartotojų mintyse.
 
#02 Prekės ženklo kūrimas / auditorijos segmentavimas!
Kuriamo prekės ženklo tapatybę ir identitetą formuojame atsižvelgdami į jūsų įmonės tikslinius klientus. Tam, kad prekės ženklas būtų artimas jūsų tiksliniams klientams, pasirūpiname, kad jūsų įmonės prekės ženklas atspindėtų tas vertybes ir aspektus, kurie yra svarbūs ir patrauklūs jūsų potencialiems klientams.
 
#03 Prekės ženklo kūrimas / prekinio ženklo pavadinimo kūrimas!
Kadangi įmonės prekės ženklo pavadinimas yra itin svarbi komunikacijos priemonė, klientams padedame išsigryninti prekės ženklo pavadinimą, kuris tikslinėms auditorijoms padeda iškomunikuoti Jūsų veiklos išskirtinumą, pobūdį bei verslo esmę. Mūsų komanda padeda išsigryninti prekės ženklo pavadinimą, kuris yra aiškus, lengvai tariamas ir įsimintinas.
 
#04 Prekės ženklo kūrimas / pozicionavimas!
Naujai besikuriančioms ir jau egzistuojančioms brandžioms įmonėms, padedame išsigryninti kryptingas prekės ženklo pozicionavimo strategijas. Pozicionavimo procesą pradedame nuo prekės ženklo įvaizdžio koncepcijos išgryninimo! Pirmiausia analizuojame galimybes, su kokiomis vertybėmis susieti jūsų prekės ženklą, kokį įvaizdį formuoti tikslinių auditorijų akyse, bei kokia kryptimi ir stiliumi vystyti jūsų įmonės komunikaciją.
 
#05 Prekės ženklo kūrimas / vizualinis identitetas!
Mūsų kuriami prekinių ženklų dizaino sprendimai yra ne tik šiuolaikiško verslo estetikos klausimas, bet ir konkurencinio pranašumo kertinis elementas. Mūsų dizaineriai bei rinkodaros specialistai, padeda tinkamai išgryninti prekės ženklo vizualinį identitetą, kuris kuria verslo išskirtinumą, padeda sklandžiai konkuruoti bei daro įtaką potencialių pirkėjų pasirinkimams. Mūsų kuriamo prekės ženklo grafinė išraiška, spalvinė gama bei stilistika yra tapatinama su Jūsų veiklos pobūdžiu bei vertybėmis.

#06 Prekės ženklo kūrimas / Lietuvai ir pasauliui!
Prekės ženklo kūrybinius sprendimus siūlome tiek Lietuvos, tiek ir globaliose rinkose planuojančioms veikti įmonėms. Tam, kad jūsų prekės ženklas būtų aiškiai atpažįstamas ir išsiskirtų iš pilkos masės, mūsų komanda jūsų įmonei padės suformuoti unikalų, pirmaujančio verslo įvaizdį.

Kuriamais vizualinio identiteto sprendimais padedame atrasti kelią į klientų širdis ir aiškiai išsiskirti tarp kitų rinkoje esančių prekės ženklų! Sutelkę visus savo gebėjimus, padedame sukurti tokį prekės ženklą, kurį jūsų potencialūs klientai dievins.

Jau 10 metų veržlioms ir ambicingoms įmonėms iš B2B ir B2C verslo segmentų kuriame ženklodaros, identiteto ir grafinio dizaino sprendimus. Tvirtai tikime, kad prekės ženklas yra reikšmingas kūrybinis sprendimas, nuo kurio prasideda Jūsų įmonės kelionė į sėkmę. Tam, kad Jums ši kelionė būtų kuo sklandesnė, kuriame nesenstančius, lengvai atpažįstamus, įsimenančius ir aukštą pridėtinę vertę kuriančius logotipus bei prekės ženklus. Mūsų komanda pasirūpins Jūsų prekės ženklo pavadinimu, pozicionavimu, komunikacija ir grafinio dizaino elementų estetika.

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).