Strateginis prekės ženklo pozicionavimas!

Naujai besikuriančioms ir jau egzistuojančioms brandžioms įmonėms, padedame išsigryninti kriptingas pozicionavimo strategijas. Mūsų dizaineriai bei rinkodaros specialistai išgrynina asociacijų, šūkių, tekstų, grafinio dizaino bei kitų komunikacijos elementų sistemas, kurios tikslinių auditorijų mintyse padeda suformuoti tvirtą įvaizdžio poziciją bei padeda atskleisti jūsų įmonės, produktų bei paslaugų išskirtinumą ir konkurencinį pranašumą.

Pozicionavimo procesą pradedame nuo įvaizdžio koncepcijos išgryninimo!

Pirmiausia analizuojame galimybes, su kokiomis vertybėmis susieti jūsų produktą, kokį įvaizdį formuoti tiklsinių auditorijų akyse, bei kokia kryptimi ir stiliumi vystyti jūsų įmonės komunikaciją.

Ruošiant pozicionavimo strategijas, padedame išsigryninti konkrečių veiksmų planą, kaip sukurti jūsų prekės ženklo atpažįstamumą ir unikalų komunikacijos stilių. Tam, kad jūsų komunikacija būtų paveiki, nuosekli ir įgytų autentišką balsą, sukuriame: asociacijų, žodžių, šūkių, tekstų ir unikalių grafinių sprendimų rinkinį, kuris aiškiai apibrėžia, koks yra jūsų įmonės išskirtinumas, ir dėl kokių konkrečių priežasčių esamiems ir būsimiems klientams pirkti būtent Jūsų įmonės produktus ir paslaugas.

Mūsų taikomas pozicionavimo procesas apima psichologijos, dizaino, informacijos architektūros, pardavimų ir strateginės rinkodaros integraciją, tokiu būdu visam komunikuojamam turiniui sukuriame autentišką ir lengvai suprantamą formą bei suformuojame unikalų komunikacijos stilių, kurio centre duominuoja aiški ir viską apjungianti prekės ženklo pozicionavimo žinutė.


MŪSŲ AGENTŪROS STRATEGINIO POZICIONAVIMO KOMPETENCIJOS:

  • Pozicionavimo galimybių, konkurentų rinkodaros priemonių analizė;
  • Prekės ženklo asociacijų, unikalių ir išskirtinių savybių rinkinio formavimas;
  • Prekės ženklo pavadinimo kūrimas, prekinio ženklo dizaino kūrimas;
  • Prekės ženklo identiteto, firminio stiliaus koncepcijos parengimas;
  • Šūkių, tekstų, grafinio dizaino bei kitų komunikacijos priemonių kūrimas;
  • Kryptingos ir nuoseklios prekės ženklo pozicionavimo strategijos kūrimas;
  • Pozicionavimo strategijų kūrimas skirtingiems įmonės produktams ir paslaugoms.

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).