Mokymai: „KAIP EFEKTYVIAI IŠNAUDOTI INTERNETINIO TINKLALAPIO GALIMYBES IR GAUTI MAKSIMALIĄ NAUDĄ?”

Kviečiame į neeilinius skaitmeninės rinkodaros mokymus, kuriuose sužinosite, kaip Jūsų įmonės internetinį tinklalapį paversti efektyviausia rinkodaros priemone įvaizdžio kūrimui, ženklodaros formavimui, pozicionavimo stiprinimui, reputacijos valdymui, santykių su klientais užmezgimui bei produktų ir paslaugų pardavimo skatinimui. Šie mokymai skirti B2B ir B2C įmonių atstovams, kurie nori aiškiai žinoti, kokie internetinio tinklalapio elementai trukdo pardavimų skatinimui, o kurie padeda.

Šiuose mokymuose sužinosite net tik, kaip patraukliai pristartyti savo įmonės produktus ir paslaugas internete, bet susipažinsite ir su efektyviausiomis potencialių pirkėjų pritraukimo bei konversijų optimizavimo taktikomis.

Mokymus veda Andrius Gricius, kuris internetinių tinklalapių kūrimo srityje turi 10 metų patirtį. Andriui, bendradarbiaujant su skirtingo dydžio įmonėmis iš pačių įvairaiusių veiklos sektorių, praktiškai teko prisidėti prie daugiau nei 1 000 skirtingų komunikacijos projektų įgyvendinimo. Andrius šiuose skaitmeninės rinkodaros mokymuose jums pateiks daugybę naudingų įžvalgų, praktinių patarimų ir rekomendacijų, kokiomis internetinių tinklalapių dizaino, funkcionalumo bei turinio tendencijomis galite pasinaudoti, kad efektyviai veiktumėte savo tinklalapio lankytojų elgseną ir ženkliai padidintumėte konversijų rodiklius.

Šiuose skaitmeninės rinkodaros mokymuose privalo sudalyvauti kiekvienas, kuris nori sužinoti sėkmingo, efektyvaus ir paveikaus internetinio tinklalapio formulę!

NAUDA/KODĖL VERTA DALYVAUTI?

Šiuose mokymuose įgysite praktiškų žinių ir gausite aiškius atsakymus, kaip jūsų įmonės tinklalapyje efektyviai išnaudoti e-rinkodaros, informacijos dizaino, įvazdžio formavimo bei konkurencinio pranašumo ir pozicionavimo galimybes, kad ženkliai paskatintumėte produktų ir paslaugų pardavimus.

/01

Susipažinsite su tinklalapių lankytojų elgsena, psihologija bei pirkimo motyvais;

/02

Sužinosite, kokiais konkrečiais veiksmais tinklalapyje ženkliai padidinti užsakymų (konversijų) rodiklius;

/03

Susipažinsite su internetinių tinklalapių dizaino, funkcionalumo bei turinio tendencijomis;

/04

Gausite praktinių patarimų, kaip tinklalapyje išsamiai atskleisti Jūsų įmonės, produktų ir paslaugų išskirtinumą bei konkurencinį pranašumą;

/05

Jeigu ketinate kurti naują tinklalpį, sužinosite ką konkrečiai turite atlikti, kad tinklalapis generuotų maksimalią investicijų grąžą;

/06

Jeigu norite efektyviai atnaujinti seną tinklalapį, šiuose mokymuose sužinosite kokiems tinklalapio elementams skirti daugiausiai dėmesio;

/07

Pateiksime rekomendacijas, kokiais konkrečiais veiksmais Jūsų įmonės internetinį tinklalapį pritaikyti B2B ar B2C pardavimų skatinimui.

Mokymų metu dalyviai įgis praktikoje greitai pritaikomų žinių, padedančių kryptingai vystyti internetinio tinklalapio komunikaciją.

TEMOS, KURIOMIS PASIDALINSIME:

Šiuose mokymuose daug dėmesio skirsime strategijoms ir taktikoms, kaip sinergiškai valdyti Jūsų įmonės tinklalapį, kad jis neštų maksimalią grąžą ir paskatintų pardavimus.

01
VARTOTOJŲ ELGSENA TINKLALAPYJE

Kalbėsime apie tai, kaip vartotojai vertina Jūsų įmonės tinklalapį (elgsena / psichologija).

02
DAŽNIAUSIAI DAROMOS INTERNETINIŲ TINKLALAPIŲ KLAIDOS

Pateiksime geros / blogos praktikos pavyzdžių. Sužinosite, kaip neiššvaistyti energijos ir finansų netinkamiems sprendimams.

03
EFEKTYVUS TINKLALAPIO AUDITAS

Sužinosite, kaip išvengti moralinio senėjimo ir užtikrinti aukštą tinklalapio efektyvumą ilgą laiką.

04
INTERNETINIO TINKLALAPIO KONCEPCIJA

Apžvelgsime svarbiausias tinklalapių sudėtines dalis. Sužinosite, kas svarbu vartotojams bei kas daro jiems didžiausią poveikį.

05
INTERNETINIŲ TINKLALAPIŲ TENDENCIJOS

Seno tipo tinklalapis prieš naujo tipo tinklalapį. Ką privalome žinoti apie „rytojaus” vartotojus?

06
DIFERENCIJAVIMO IR POZICIONAVIMO STRATEGIJOS INTERNETE

Kalbėsime, kaip tinkamai įgyvendinti pozicionavimo strategiją ir kodėl tinklalapyje privalu tinkamai atskleisti Jūsų įmonės patrauklumą ir svorį.

07
SVARBU, KĄ VARTOTOJAMS PASAKO JŪSŲ TINKLALAPIS, BET DAR SVARBIAU - KAIP?

Kalbėsime apie turinio (tekstinės informacijos) kūrimo strategijas, kaip tinkamai jį sukurti ir teisingai iškomunikuoti.

08
INFORMACIJOS DIZAINAS: MADINGA AR PAVEIKU?

Analizuosime, kokie informacijos pateikimo būdai efektyviausiai veikia tinklalapio lankytojus.

09
KITONIŠKUMO BŪTINYBĖ, KAIP KŪRYBIŠKAI PRITRAUKTI VARTOTOJŲ DĖMESĮ?

Veikiame kaip visi ar pasitelkę kūrybiškumą kuriame individualų, savitą stilių? Aptarsime kaip tinklalapyje patraukliai pristartyti įmonės produktus ir paslaugas.

10
E-RINKODARA

Kalbėsime kaip vartotojų dėmesį tinkamai konvertuoti į pardavimus. Analizuosime efektyviausias potencialių pirkėjų pritraukimo bei konversijų optimizavimo taktikas.

Po šių mokymų aiškiai žinosite, kaip jūsų įmonės internetiniame tinklalapyje ženkliai pagerinti visų naudojamų rinkodaros priemonių efektyvumą.

ANKSTESNIŲ SEMINARŲ AKIMIRKOS:
kviečiame registruotis:

Mokymų metu kiekvienas dalyvis sužinos, kaip įmonės tinklalapį paversti neatsiejama ženklodaros, pozicionavimo, įvaizdžio formavimo, klientų pritraukimo ir pardavimo skatinimo platforma.

2021m. rugsėjo 24 d.
J. Galvydžio g. 3, Vilnius (Šiaurės miestelio technologijų parkas)
Mokymų laikas: 18:00 - 20:00 val.
Mokymų kaina: 150
Registruotis į mokymus

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Registracija į mokymus:

Kaip efektyviai išnaudoti internetinio tinklalapio galimybes ir gauti maksimalią naudą!

Mokymų kaina:

Jeigu norite dalyvauti organizuojamuose mokymuose, prašome užpildykite žemiau pateiktą formą. Gavę Jūsų registraciją, el. paštu atsiųsime sąskaitą faktūrą.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).