PIXELART – logotipo kūrimas, firminio stiliaus kūrimas. Logotipo kūrimas, prekinio ženklo kūrimas, firminio stiliaus sukūrimas. Logotipo kūrimas: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje.
Klinikai, kurioje ilgametę patirtį turinčios gydytojos atlieka įvairias sveikatą gerinančias bei kūną stiprinančias ir puoselėjančias procedūras, sukūrėme: prekinį ženklą, firminį stilių bei internetinį tinklalapį.
KLIENTAS:
AMT KLINIKA
Mūsų komandai iškelti tikslai:
  • Sukurti prekinį ženklą (logotipą);
  • Sukurti firminį stilių;
  • Sukurti internetinį tinklalapį;
  • Atskleisti klinikos ir jos teikiamų paslaugų patrauklumą bei konkurencinį pranašumą;
  • Padidinti paslaugų užsakymų skaičių / sukurti patogias paslaugų užsakymo e-formas;
  • Atlikti tinklalapio optimizavimą (SEO) / pagerinti tinklalapio pozicijas Google paieškoje.

MŪSŲ KOMANDOS ATLIKTI SPRENDIMAI:

#01 Sukūrėme savitą ir iškalbingą prekinį ženklą, kuris subtiliai atspindi „AMT klinikos“ veiklas, idėjas bei viziją.

Kadangi „AMT klinika“ specializuojasi natūralios medicinos metodų taikyme, prekinio ženklo grafiniame elemente „užkodavome“ elementus, kurie ir atspindi natūralumą, gerą savijautą bei visapusišką harmoniją. Grafinio elemento koncepcija atspindi natūralų ir darnų energijų žaismą, kuris padeda subalansuoti ir išlaikyti sveikatos pusiausvyrą.

PIXELART – logotipo kūrimas, firminio stiliaus kūrimas: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje. Unikalių logotipų ir prekinių ženklų kūrimas - PIXELART.LT

#02 Sukūrėme vientisą ir lengvai atpažįstamą klinikos firminį stilių.

Vientisai ir aiškiai vizualiniai komunikacijai su klientais, sukūrėme: firminius vokus, blankus, sąskaitą faktūrą, vizitines korteles ir kitus firminius atributus, kuriuose darniai suderinti visi elementai (spalvos, šriftai bei grafiniai objektai).

PIXELART – logotipo kūrimas, firminio stiliaus kūrimas: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje. Unikalių logotipų ir prekinių ženklų kūrimas. Firminio stiliaus kūrimas nuo A iki Z - PIXELART.LT

#03 Sukūrėme unikalų ir dinamišką tinklalapio dizainą.

Kadangi šiandien komunikacijoje svarbu ne tik KĄ sakome, bet ir KAIP, todėl sukūrėme unikalų ir itin dinamišką tinklalapio dizainą, kuris sužadina lankytojų smalsumą ir padeda sukurti pozityvią naršymo patirtį. Šio projekto unikalus dizainas lanksčiai suderintas su dinamišku funkcionalumu.

PIXELART – unikalių logotipų ir prekinių ženklų kūrimas. Firminio stiliaus kūrimas: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje. Logotipų ir firminio stiliaus kūrimas nuo A iki Z - PIXELART.LT

#05 Sukūrėme mobilios tinklalapio versijos dizainą.

Tinklalapio dizainą pritaikėme visiems mobiliems įrenginiams: telefonams ir planšetėms. Tam, kad internetinis tinklalapis būtų itin lengvai naršomas ir greitai veiktų bet kuriuose įrenginiuose, mobilios versijos dizainą suprojektavome pagal („full responsive mobail website“) principą.

PIXELART – unikalių logotipų ir prekinių ženklų kūrimas. Firminio stiliaus kūrimas: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje. Logotipų ir firminio stiliaus kūrimas nuo A iki Z - PIXELART.LT

#06 Sukūrėme aiškias ir itin patogias paslaugų užsakymo formas. 

Dialogo su vartotojais skatinimui ir patogiam paslaugų užsakymui, tinklalapyje sukūrėme funkcionalias užsakymų ir užklausų formas. Tinklalapio lankytojai itin patogiai gali susisiekti su konsultantu, gauti individualų pasiūlymą ar užsakyti tinkantį produktą bei paslaugą.

PIXELART – unikalių logotipų ir prekinių ženklų kūrimas. Firminio stiliaus kūrimas: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje.

#07 Atlikome tinklalapio optimizavimą (SEO).

Tam, kad tinklalapis pagal kuo daugiau veiklos raktažodžių būtų randamas ir rodomas TOP 10 google paieškos sistemoje, atlikome tinklalapio optimizavimo darbus. Tinklalapio turinys paruoštas pagal („google friendly“) principą.

Firminio stiliaus kūrimas: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje. Logotipų ir firminio stiliaus kūrimas nuo A iki Z - PIXELART.LT

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).